Рощук О.І.
Рощук Олександра Ігорівна
Магістр медицини зі стоматології (2014), кандидат медичних наук зі спеціальності "Стоматологія" (2018), вчене звання - доцент (2023). Стаж педагогічної роботи – 10 років, лікарський стаж – 12 років.
У 2012 році закінчила Буковинський державний медичний університет з відзнакою. У 2012 – 2014 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Стоматологія» на базі КУ «Чернівецька обласна консультативна стоматологічна поліклініка», а також навчалася у магістратурі на кафедрі ортопедичної стоматології БДМУ.
У 2014 році успішно захистила магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему: «Вплив знімного та незнімного протезування на тканини пародонта в хворих на кислотозалежні захворювання шлунково-кишкового тракту», науковий керівник – д.мед.н., професор Бєліков О.Б.
З 2014 по 2016 рр. навчалася у клінічній ординатурі на кафедрі ортопедичної стоматології БДМУ та працювала асистентом кафедри ортопедичної стоматології за сумісництвом. З вересня 2016 року була на посаді асистента кафедри ортопедичної стоматології ВДНЗ України «БДМУ». У 2020-2021 рр. – відповідальна за роботу студентського наукового гуртка кафедри.
З вересня 2021 року - доцент закладу вищої освіти кафедри ортопедичної стоматології БДМУ, відповідальна за навчально-методичну та виховну роботу кафедри, секретар кафедральних зборів. З січня 2025 року - завідувач кафедри ортопедичної стоматології БДМУ.
Захистила кандидатську дисертацію: «Клініко-функціональне обґрунтування ортопедичного лікування незнімними зубними протезами хворих на виразкову хворобу шлунку та дванадцятипалої кишки» зі спеціальності 14.01.22 «Стоматологія», науковий керівник – д.мед.н., професор Бєліков О.Б. у 2018 році у Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця МОЗ України.
Авторка 52 публікацій: 1 монографії, 2 навчальних посібників, 24 статей, у т.ч. 6 публікацій у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science,12 статей у наукових фахових виданнях України, 1 – у збірці наукових праць, 4 – у закордонних фахових виданнях, монографія (2 розділи) та 26 тез у матеріалах науково-практичних конференцій державного та міжнародного рівня, отримано 3 патенти України на корисну модель.